Het team van Koos Meindertsschool, schooljaar 2018-2019

Het team van het schooljaar 2018-2019

Ria Keus

Groepsleerkracht
Groep 1-2a - Bekijk groepspagina ›
rkeus@koosmeindertsschool.nl  

Anita van der Koelen

Groepsleerkracht
Groep 1-2a - Bekijk groepspagina ›
avdkoelen@koosmeindertschool.nl  

Marjolein Dijkstra

Groepsleerkracht
Groep 1-2b - Bekijk groepspagina ›
mdijkstra@koosmeindertsschool.nl  

Anita van der Koelen

Groepsleerkracht
Groep 1-2b - Bekijk groepspagina ›

Bernadet van Wetten

Groepsleerkracht
Groep 1-2c - Bekijk groepspagina ›
bvwetten@koosmeindertsschool.nl  

Anke Homan

Groepsleerkracht
Groep 1-2c - Bekijk groepspagina ›
ahoman@koosmeindertsschool.nl  

Hélène van Blerk

Groepsleerkracht
Groep 1-2d - Bekijk groepspagina ›
hvblerk@koosmeindertsschool.nl  

Anke Homan

Groepsleerkracht
Groep 3a - Bekijk groepspagina ›
ahoman@koosmeindertsschool.nl  

Ineke Olsthoorn

Groepsleerkracht
Groep 3a - Bekijk groepspagina ›
iolsthoorn@koosmeindertsschool.nl  

Marjan van Dam

Groepsleerkracht
Groep 3b - Bekijk groepspagina ›
mvdam@koosmeindertsschool.nl  

Jacqueline Looije

Groepsleerkracht
Groep 4a - Bekijk groepspagina ›
jlooije@koosmeindertsschool.nl  

Narcisa Sima

Groepsleerkracht
Groep 4a - Bekijk groepspagina ›
nsima@koosmeindertsschool.nl  

Leonie Hartendorp

Groepsleerkracht
Groep 4b - Bekijk groepspagina ›
lhartendorp@koosmeindertsschool.nl  

Chantal Driessen

Groepsleerkracht
Groep 4b - Bekijk groepspagina ›
cdriessen@koosmeindertsschool.nl  

Silvia Luijk

Groepsleerkracht
Groep 5a - Bekijk groepspagina ›
svluijk@koosmeindertsschool.nl  

Narcisa Sima

Groepsleerkracht
Groep 5a - Bekijk groepspagina ›
nsima@koosmeindertsschool.nl  

Claudia van Leeuwen

Groepsleerkracht
Groep 5b - Bekijk groepspagina ›
cvleeuwen@koosmeindertsschool.nl  

Bert Boogaard

Groepsleerkracht
Groep 6a - Bekijk groepspagina ›
bboogaard@koosmeindertsschool.nl  

Gulsia Durak

Groepsleerkracht
Groep 6a - Bekijk groepspagina ›
gdurak@koosmeindertsschool.nl  

Lotte de Jong

leerkracht
Groep 6b - Bekijk groepspagina ›
ldjong@koosmeindertsschool.nl  

Chantal Driessen

Groepsleerkracht
Groep 6b - Bekijk groepspagina ›
cdriessen@koosmeindertsschool.nl  

Aad Borsboom

Groepsleerkracht
Groep 7a - Bekijk groepspagina ›
aborsboom@koosmeindertsschool.nl  

Anita Meijer

Groepsleerkracht
Groep 7b - Bekijk groepspagina ›
ameijer@koosmeindertsschool.nl  

Gulsia Durak

Groepsleerkracht
Groep 7b - Bekijk groepspagina ›
gdurak@koosmeindertsschool.nl  

Lisanne van Vliet

Groepsleerkracht
Groep 8a - Bekijk groepspagina ›
lllvvliet@koosmeindertsschool.nl  

Yvonne Metselaar

Groepsleerkracht
Groep 8b - Bekijk groepspagina ›
ymetselaar@koosmeindertsschool.nl  

Edwin Kooren

Groepsleerkracht
Groep 8b - Bekijk groepspagina ›
ekooren@koosmeindertsschool.nl  

Chantal Coelman

Vakleerkracht gymnastiek
ccoelman@koosmeindertsschool.nl  

Annemarie Verschuren

Intern begeleider
averschuren@koosmeindertsschool.nl  

Diana Peverelli

leerkracht, remedial teacher
Remedial teaching - Bekijk groepspagina ›
cpeverelli@koosmeindertsschool.nl  

Lalita Ramlochan

Onderwijsassistent
Groep 1-2a - Bekijk groepspagina ›
Groep 1-2b - Bekijk groepspagina ›
Groep 1-2c - Bekijk groepspagina ›
Groep 1-2d - Bekijk groepspagina ›
Groep 3a - Bekijk groepspagina ›
Groep 3b - Bekijk groepspagina ›

Irene Blom

Directeur
iblom@koosmeindertsschool.nl  

Edwin Kooren

Adjunct-directeur
ekooren@koosmeindertsschool.nl  

Jolanda Rog

Administratief medewerker
info@koosmeindertsschool.nl  

Said Benchamach

Concierge

Lisanne van Vliet

Plusklas leerkracht
Plusklas - Bekijk groepspagina ›
lvvliet@koosmeindertsschool.nl